Od metalicznego do liliowego po technologię atomową, ta rodzina zegarków Casio trafia we wszystkie trendy mody tego sezonu. Jest to dobra wiadomość dla tych, którzy szukają w odpowiednim czasie sposobu na zdobienie tego sezonu wiosną.

Casio i Oceanus połączyły siły z ekspertem ds. mody i stylu Robertem Verdim, aby zaprezentować najgorętsze trendy w zegarkach nowo wprowadzonych na rynek marek Oceanus i Casio, do których należą G-Shock, Baby-G i Pathfinder.

 

Do najważniejszych trendów Roberta w tym sezonie należy m.in. moda „must-have”:

 

  • Tak jak w Lilac-Brace, tak i w Lilac-Baby-G BG169 (79 dolarów) jest tylko zegarek na czujniki; wyposażony w cyfrową tarczę i zabawną, liliową opaskę z żywicy.
  • Flashy Metallic- Tej wiosny, uważaj na Sweet Poison by Baby-G. MSG171D i 161C są idealne dla pani, która chce dodać blasku i metalicznego blasku swoim akcesoriom.
  • Biały Hot-Fun, flirtujący, czysty i chrupiący, atomowy Baby-G BG1500A (99 dolarów) pomoże kobietom nadążyć za dzisiejszym stylem rave na długo przed Memorial Day BBQ’s.
  • Bold Is Beautiful-Casio’s Multi-band 5 atomic-solar Pathfinder, PAW1200 ($300), jest idealnym dodatkiem dla mężczyzny nastawiającego strumień, który chce mieć wszystko. Pięć sygnałów atomowych, jeden zegarek!
  • Zegarki Nature-Select G-Shock posiadają kamuflaż pustynny lub dżungli oraz odbitki zwierzęce. G314RC (89 dolarów) dla mężczyzn, na przykład, posiada ciemną tarczę z piaszczystą opaską kamuflażu i akcentami.
  • Metro Retro-The GW056A (130 dolarów) posiada mocne geometryczne linie i kształt retro z fazowanymi krawędziami, które nadają mu niegdyś futurystyczny wygląd w latach 80-tych.
  • Nautical-Oceanus zaprezentował pierwszy na świecie metalowy, atomowo-solarny chronograf zegarków dla mężczyzn. Tej wiosny, kobiety mogą również zwrócić uwagę na luksusowe kombinacje kolorystyczne i funkcjonalną elegancję na morzu lub lądzie.