Salon powinien być urządzony tak, aby chciało się w nim spędzać dużo czasu. Klimat w salonie powinien być ciepły i przyjemny. Bo przecież w nim spędza się najwięcej czasu z rodziną, relaksując się i rozmawiając. Dlatego ważne jest, aby w salonie stał piękny, a zarazem solidny stół.

Włoskie stoły do salonu – absolutny hit tego sezonu!

Włoskie meble są bardzo popularne w ostatnich latach. Szczególnie stoły są chętnie wybierane. Bardzo wytrzymałe i praktyczne, a dodatkowo wyglądają obłędnie. Włoski styl to połączenie prostoty z luksusem. Wykonane z materiałów najwyższej jakości, przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań. Eleganckie, ekskluzywne, pasują do wnętrz urządzonych w nowoczesnych i klasycznych aranżacjach.

Jak wybrać idealny stół do salonu?

Wybór stołu zależy przede wszystkim od wielkości pokoju. Oczywiście można wybrać stół rozkładany i jest to w sumie najchętniej wybierana opcja. Na co dzień stół stoi złożony, a przy okazji większej ilości gości można go rozłożyć i biesiadować do rana. Włoskie stoły do salonu są skonstruowane tak, że praktycznie pasują do każdej aranżacji. Dlatego pozostaje wybór koloru. A ten może współgrać z pozostałymi meblami lub być całkowicie odmienny.

Charakterystyczne cechy włoskich mebli

Oryginalne włoskie meble to proste bryły, które wykończone są delikatnymi zaokrągleniami. To także bardzo często naturalne drewno, które jest niezwykle trwałe. Włoskie meble najczęściej występują w jasnych, pastelowych odcieniach, które przełamuje się drobnymi, ciemniejszymi elementami. Całość tworzy idealne połączenie.