Jeśli chodzi o dawanie prezentów urodzinowych dla faceta, wiele kobiet nie ma czasem pojęcia, co mu wręczyć. Jeśli to nie wystarczy, to wiele z tych kobiet to dziewczyny, żony i kochankowie facetów, dla których próbują kupić prezenty urodzinowe. Jednak nawet jeśli wydaje się, że powinno się być w stanie wybrać prezent urodzinowy wystarczająco szybko i łatwo dla mężczyzny w jej życiu, to po prostu nie zawsze tak się dzieje. Jest wiele względów, o których warto pomyśleć, próbując znaleźć tę idealną niespodziankę urodzinową, ale może zainteresuje nas fakt, że rozwiązanie ich problemu leży zazwyczaj tuż pod ich nosem.

Propozycja nr 1: Posłuchajcie go

Mężczyźni są zazwyczaj dość elastyczni, jeśli chodzi o faktyczne otrzymywanie prezentów urodzinowych, ale zamiast próbować być czytelnikiem umysłu na jego urodziny, jedną z sugestii byłoby wysłuchanie wszystkiego, co mówi. Na przykład, jeśli on mówi o swoim nowym samochodzie i wszystkim, co do niego pasuje, to może być kilka wskazówek i sugestii w tej samej rozmowie (lub monologu). Jeśli mówi, że chce dostać nowe felgi do swojego samochodu lub myśli o uzyskaniu nowego wydechu, spróbuj zaskoczyć go z samej rzeczy, o której mówi. Jeśli jednak nie jesteś całkowicie pewna, o czym on mówi, zawsze możesz po prostu dać mu kartę upominkową lub bon upominkowy, aby mógł go wydać gdzieś, gdzie rzeczywiście ma to, czego chciał.

Słuchanie i odbieranie prostych, opisanych powyżej szczegółów zawsze sprawi, że Twój chłopak lub mąż będzie miał wspaniały prezent na 40 urodziny dla mężczyzny. Jeśli jednak jego urodziny są w pobliżu i absolutnie nie słyszałaś, żeby mówił o czymś, czego chciał, kolejną sugestią byłoby po prostu zapytać go, co chciałby na swoje urodziny. Nie tylko będzie szczęśliwy mogąc opowiedzieć Ci o rzeczach, które miał na swojej liście do kupienia, ale prawdopodobnie będzie również szczęśliwy mogąc dać Ci kilka innych sugestii!

Propozycja nr 2: Trzymajcie się bezpiecznych prezentów!

Prawdopodobnie wiele razy zdarzało się, że za rogiem wkradały się urodziny lub święto, a ty nie byłaś zbyt pewna, co dostaniesz od tego człowieka w swoim życiu. W takich przypadkach zawsze jest w porządku pójść z jednym z bezpiecznych prezentów na urodziny lub inne święto. Bezpieczne prezenty to takie, które mają na celu uszczęśliwienie twojego mężczyzny, ale niekoniecznie muszą być tym, o co prosił twój mąż, chłopak lub inny mężczyzna w twoim życiu. Na przykład, zawsze możesz podarować mu nowy zapach wody kolońskiej, jeśli on o to nie prosił, a to niekoniecznie oznacza dla niego lub dla Ciebie, że nie podoba Ci się jego obecny zapach. Kilka innych sugestii, jeśli chodzi o bezpieczne prezenty, to coś zabawnego i słodkiego, na przykład romantyczne prezenty, nowe bokserki, filmy, które widział i kochał, lub narzędzia, których potrzebuje.

Nawet jeśli wydaje się, że kupno prezentów urodzinowych dla męża, chłopaka czy kogoś ważnego jest dużym obowiązkiem, nie zawsze musi się tak czuć. Wykorzystując kilka z tych urodzinowych propozycji, masz gwarancję, że zrobisz mu wielką niespodziankę!