lustro antykLustra antyki w ostatnim czasie zdecydowanie wracają do wnętrz. Coraz więcej osoby ozdabia nimi swoje pomieszczenia i znajduje na nie zupełnie nowe pomysły. Takie lustro sprawdzi się bowiem w wielu miejscach i to niekoniecznie urządzanych w starym stylu. Doskonale dopasuje się także do wnętrz nowoczesnych oraz stylizowanych, w których będzie bardzo oryginalną, elegancką ozdobą.

Lustro antyczne – jak je praktycznie wykorzystać?

Lustro antyczne bardzo dobrze będzie się prezentowało w salonie (np.: nad kanapą lub kominkiem), w jadalni (koniecznie przy stole), w kuchni, w sypialni (za łóżkiem) oraz w korytarzach i łazienkach. Wybierając duże lustro, można liczyć się z tym, iż świetnie powiększy ono pomieszczenie oraz doda mu niezwykłego uroku i klasy. Model, który ma za sobą lata świetności bardzo często jest wręcz traktowany przez domowników jako prawdziwe arcydzieło sztuki, które wymaga podkreślenia np.: bardzo dobrym światłem.

Lustra antyki w stylowych ramach

Takie lustra bez problemu można kupić w sklepach ze stylowymi dodatkami do wnętrz, w niektórych dobrych salonach meblowych oraz bardzo często sprzedawane są na różnych portalach aukcyjnych. Wiele osób chętnie wypatruje luster antycznych również na lokalnych targowiskach, gdzie czasami można znaleźć naprawdę sporo „perełek”. Jeżeli klient znajdzie takie wyjątkowe lustro warto je bezapelacyjnie kupić. Antyczne dodatki do wnętrz były, są i na pewno będą modne, dlatego warto postawić na choć jeden taki unikatowy dodatek w domu.