Stół to serce domu. Jest miejscem rodzinnych spotkań, ważnych uroczystości, niemym świadkiem wielkich sukcesów i cichym orędownikiem codziennych trosk. To również mebel, który dobrze dobrany może nadać niepowtarzalny charakter całemu wnętrzu. Ekskluzywne stoły w ostatnich latach zyskały na popularności i stały się designerskimi elementami przestrzeni w wielu polskich domach.

Czym wyróżniają się luksusowe stoły?

Współczesne ekskluzywne stoły charakteryzuje przede wszystkim różnorodność kształtów i faktur. Bardzo modny w ostatnich czasach kontrast, jakim jest połączenie naturalnego drewna i metalu cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Metal nadaje wnętrzu surowego charakteru, natomiast drewniany blat ociepla je i sprawia, że pomieszczenie nabiera przytulności. W taki sposób jeden mebel może sprawić, że całe wnętrze nabierze nowoczesnego i jednocześnie domowego klimatu.

Handmade w cenie luksusu

Luksusowe stoły cechuje unikatowość i rzadko kiedy są efektem masowej produkcji – przykładem jest oferty ze sklepu Luxury Products. To wynik często wielu miesięcy ciężkiej, rzemieślniczej pracy, w którą ich twórca wkłada całe serce. Dopracowane w każdym szczególe ekskluzywne stoły zachwycają od progu i na długie lata stanowią jedyną w swoim rodzaju ozdobę.

Wyróżnia się z tłumu

W dobie zafascynowania stylem skandynawskim nastała moda na ascetyczny i stonowany dobór zarówno kolorów jak i dodatków. Trend ten sprzyja odważnym połączeniom. Głównym elementem, który wyróżnia się na tle subtelnych pasteli jest często luksusowy stół z różnorodnymi krzesłami w kolorystycznie zgranych tonach, fakturach i barwach.

Wystarczy jeden ponadczasowy i ekskluzywny mebel, aby nadać wnętrzu niepowtarzalnego stylu.