I choć nie rzuca się w oczy od razu po wejściu do pomieszczenia, to jednak warto zainwestować w dobry, niezawodny i efektowny karnisz, który pięknie ozdobi okno i podkreśli firany oraz zasłony, które się na nim znajdują. Zdecydowanie minęła moda na ciężkie, drewniane karnisze, które niekoniecznie pasują teraz do nowoczesnych pomieszczeń. Co więc jest obecnie na topie? Jakie karnisze najlepiej kupić? Na te oraz na wiele więcej innych pytań odpowiedzi znajdują się poniżej.

Ekskluzywne karnisze do salonu

W salonie obowiązkowo muszą się znaleźć solidnie wykonane karnisze. W dobrych sklepach z tego typu asortymentem (nawet w sklepach internetowych) można znaleźć kilkaset przeróżnych modeli, które zaskakuje kolorem, wyglądem i ciekawymi rozwiązaniami. I choć do niedawna klienci decydowali się na karnisze podwójne (na których można było zawiesić zarówno firanki, jak i zasłonki), to teraz zdecydowanie częściej wybierane są te modele pojedyncze, które pięknie wyeksponują każdy materiał, który na nich się znajdzie.

Sekret tkwi w szczegółach

Biały, czarny, srebrny, a może złoty? Wybór jest olbrzymi, więc z pewnością każdy znajdzie odpowiedni model dla siebie. Wybierając karnisz warto postawić na model, który doskonale będzie współgrać z całym wnętrzem. Jeżeli klient stawia w nim na styl glamour, jak najbardziej odpowiedni będzie biały karnisz z błyszczącymi, srebrnymi elementami i ciekawymi zakończeniami. Takie ekskluzywne karnisze do salonu można znaleźć w wielu miejscach (jednym z nich jest sklep Luxury Products) i to za dobrą cenę.