Urodziny to z pewnością szczególne wydarzenia, na które należy zwrócić uwagę, a jeśli jesteś facetem, to tym bardziej są one wyjątkowe i znaczące, jeśli masz dziewczynę, narzeczoną lub żonę! Co roku wielu mężczyzn zostaje rannych w bitwie pod hasłem „Zapomniałeś o moich urodzinach!” i jest wiele argumentów, które można wykorzystać. Jeśli kiedykolwiek doświadczyłeś ochrzanu kobiety, którą kochasz, ponieważ jej urodziny w jakiś sposób wymknęły ci się spod kontroli, to znasz korzyści płynące z przygotowania prezentu na długo przed tą wyjątkową datą!

Oprócz dylematu, jakim jest kupienie jej prezentu urodzinowego, możesz nawet nie wiedzieć, czego ona chce! A jeśli jesteś jak większość facetów, to prawdopodobnie masz trochę kłopotów z odebraniem propozycji urodzinowego prezentu, który kobieta w twoim życiu nazywa „subtelnymi wskazówkami”. Niemniej jednak, wybranie prezentu urodzinowego dla kobiet swojego serca jest czasami trochę kłopotliwe i trochę trudne dla niektórych mężczyzn na całym świecie. Ale i tak zawsze są pewne prezenty, które twoja dziewczyna, narzeczona, kochanek czy żona na pewno pokocha!

Nic nie mówi lepiej niż „kocham cię”!

Chyba, że kobieta, dla której kupujesz prezenty, nie ma romantycznej nutki w sobie, to są szanse, że doceni dwa tuziny róż, które powinieneś dla niej dać na urodziny. Wraz z tymi dwoma tuzinami róż, które będziesz jej kupować, powinieneś również wybrać małe wypchane zwierzę lub inny drobiazg, który będzie się do niego nadawał. Te bukiety kwiatów zazwyczaj pozwolą Ci również napisać coś na małej karteczce, którą wyślesz, i właśnie to powinieneś zrobić! Nic nie mówi „Kocham Cię, skarbie” niż dobry, staromodny bukiet kwiatów i specjalny smakołyk, który można do niego dołączyć!

Spraw, by jej pachniało lepiej!

Nie, to nie ma być wyłączenie, ale to prawda, że kobiety praktycznie zawsze uwielbiają dostawać ładne perfumy na swoje urodziny! Perfumy dla kobiety zawsze są szczególnym prezentem i nikt nie może się z tym nie zgodzić!

Bony upominkowe i kupony

Wszyscy uwielbiają otrzymywać w dniu swoich urodzin bony upominkowe do swojego ulubionego sklepu i jest to kolejna „zwyciężczyni” w kategorii Prezenty dla niej na 40 urodziny! Victoria’s Secret i Luxury Products to tylko dwa z tych sklepów, od których kobiety absolutnie uwielbiają otrzymywać bony prezentowe! Jeśli chodzi o kupony, to spersonalizowane kupony są dla niej również czymś romantycznym i słodkim. Oczywiście potrzeba trochę kreatywności, aby wymyślić, do czego będzie służyć ten kupon, ale wiele kobiet uważa, że spersonalizowane kupony są kreatywnym sposobem na przekazanie prezentu!

Podsumowując, wszystkie te urodzinowe propozycje prezentów są idealne dla kobiety w wieku 40 lat! O ile oczywiście nie kupiłeś jej rzeczy z tej listy na jej poprzednie urodziny!