Do naszego kraju ponownie wkrada się wiosna, co dla wielu osób oznacza rozpoczęcie kolejnego sezonu rowerowego. Gdy na rowerze spędza się co najmniej kilka godzin tygodniowo, warto zadbać o potrzebne gadżety. To dlatego bardzo łatwo sprawić miły prezent komuś, kogo pasją jest kolarstwo. Jaki prezent dla kolarza będzie najlepszy?

Sakwa rowerowa

To idealny upominek dla aktywnego rowerzysty, który ma w zwyczaju brać udział w weekendowych i kilkudniowych wojażach na pojeździe jednośladowym. Sakwy dostępne są w formie pojedynczej lub podwójnej. Można przetrzymywać w nich wszystko, co przyda się w trakcie wycieczki rowerowej.

Licznik kilometrów

Znakomitym prezentem dla kolarza jest elektroniczny licznik rowerowy, który podaje nie tylko przebyty dystans, ale także aktualną prędkość, czas jazdy, a nawet liczbę spalonych kalorii. Bardziej zaawansowane urządzenia wskazują temperaturę powietrza, porównują prędkość aktualną do prędkości średniej, a ich menu występuje w kilku językach. Licznik także montuje się do kierownicy, kolarz może zatem śledzić wszystkie dane w czasie rzeczywistym.

Pokrowiec na telefon

Etui na telefon przytwierdzane do ramy roweru to praktyczny upominek, który sprawdzi się zwłaszcza podczas dłuższych rowerowych wypadów, podczas których niezbędne może okazać się korzystanie z nawigacji. Przeciwdeszczowy pokrowiec pozwoli na korzystanie z urządzenia elektronicznego nawet w niekorzystnych warunkach pogodowych, a przezroczysta wstawka materiału ułatwi odczytywanie danych z ekranu.

Więcej propozycji prezentów dla kolarza znajdziecie na stronie Luxury Products.